Vážení rodiče, v přílohách naleznete potřebné informace.

Pro urychlení ranního příjmu si můžete předvyplnit

Čestné prohlášení o bezinfekčnosti a Čestné prohlášení o nepobírání ošetřovného.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

·PŘÍCHOD DO MŠ BUDE MOŽNÝ POUZE

PROSTŘEDNÍ BRÁNOU.

·FILTR BUDE U VCHODU DO ŘEDITELNY.

POTOM PŮJDE KAŽDÉ DÍTĚ DO SVÉ TŘÍDY

VLASTNÍM VENKOVNÍM VCHODEM.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ROZDĚLENÍ DO JEDNOTLIVÝCH TŘÍD

INFORMACE PRO RODIČE

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ BEZINFEKČNOST

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ OŠETŘOVNÉ

Pokud vaše dítě již nenastoupí do 31.8 2020 do MŠ, můžete si jeho věci vyzvednout v tomto a příštím týdnu vždy od 7-12 hod.

Mějte dobrý čas. Iva Doudová

Úplata za předškolní vzdělávání

OTEVŘENÍ MŠ

Zápis do 1. ročníku ZŠ Hronov

Milí rodiče,

ocitáme se v nelehké situaci, ale ze všeho špatného může vyplynout i něco dobrého. Tím nejlepším pro vás a vaše děti je jedinečná příležitost vrátit se ke kořenům, k podstatě rodiny a jejího významu pro rozvoj dítěte. Máte možnost trávit s dětmi více času, povídat si, sdílet, pozorovat drobné každodenní pokroky dítěte, které obvykle ani nemáte možnost postřehnout, a radovat se z nich. Máte doma děti v předškolním věku, není tedy nutné (ani vhodné) je cíleně učit, není prospěšné je zatěžovat „školskými úkoly“ (například předkládáním pracovních listů). Dětem i sobě můžete prospět, když se budete inspirovat následujícími doporučeními, která nabízíme:

• věnujte čas cíleně dětem, povídejte si, vyprávějte;
  • podporujte děti v samostatnosti (péče o sebe – oblékání, hygiena...);
  • zapojujte děti do běžných domácích činností (úklid, vaření, péče o blízké, o květiny, o zvířata...);
  • dbejte na pravidelný režim;
  • podporujte rodinné rituály spojené s denními činnostmi i významnými událostmi (rituály před spaním, vítání a loučení, oslava tradic a výročí...);
  • zapojte se aktivně do hry dítěte (stavebnice, skládanky, hry „na něco“...);
  • s dětmi čtěte, každý den, o přečteném si povídejte, pokládejte dětem k přečtenému otázky;
  • společně zpívejte, kreslete, malujte, modelujte, hýbejte se, hrajte společenské hry;
  • využijte získaný čas pro činnosti s dětmi, které jindy odkládáte, nestíháte (logopedická cvičení, sebeobslužné činnosti, pohybové aktivity...);
  • povídejte si s dětmi i o současné situaci, děti se potřebují orientovat v tom, co se kolem nich děje, když se samy ptají, komentují, poskytněte jim přiměřené informace, je to pro ně důležité.

Kreativitě se meze nekladou. Dětství je krátké, jedinečné a neopakovatelné. Využijme nabízené příležitosti k tomu, abychom si uvědomili, co je pro nás důležité. Naše děti si to rozhodně zaslouží, a to nejen v době nouzového stavu. Díky Vám všem.

Iva Doudová

Rodiče,

pokud si potřebujete vyzvednout věci vašich dětí, zavolejte na mé tel. číslo 606632717.

Přeji pevné zdraví a klid v této neklidné době. Iva Doudová

27. 3. 2020

•  vzhledem k současnému dlouhodobému uzavření mateřské školy vám sděluji:v době letních prázdnin bude mateřská škola otevřena po celé dva měsíce (červenec, srpen)
  • pokud se začne s přestavbou budovy č. p. 656, provoz bude přednostně pro zaměstnané rodiče
  •  úplata za předškolní vzdělávání za období uzavření školy z důvodu koronavirusu vám bude vrácena na účet poměrnou částkou po znovuotevření mateřské školy

V Hronově dne 24. 3. 2020

oznamuji vám s lítostí, že jsem požádala zřizovatele Město Hronov o uvolnění z funkce ředitelky mateřské školy ze zdravotních důvodů k 31. 8. 2020. Tento krok jsem dlouho odkládala. Moje rozhodnutí je zcela osobní. Se zřizovatelem se mi velmi dobře spolupracuje a také on hodnotí pozitivně kvalitu naší práce. Ráda se s vámi setkávám a především s nadšením pracuji s vašimi dětmi.

S úctou Iva Doudová

mateřská škola je prozatím uzavřena z rozhodnutí Města Hronova do odvolání. O znovuotevření vás budeme včas informovat sms zprávou a na web stránkách školy. Pokud potřebujete vydat žádost o ošetřování, napište na e-mailovou adresu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a já vám potvrzení zašlu oskenované.

K vydávání žádostí o ošetřovné v době mimořádného opatření:

· Žádost vydává MŠ

· Žádosti si můžete vyzvednout v MŠ: 11. 3. 2020 v 9,30 - 16,15 hod.

16. 3. 2020 v 7,30 - 12 hod.

Další informace naleznete v příloze. Karanténa a ošetřovné

V Hronově dne 11. 3. 2020 Mgr. Iva Doudová, ředitelka MŠ

vedení města rozhodlo o okamžitém uzavření  všech mateřských škol zřizovaných Městem Hronov  s platností od 12. 3. 2020 do odvolání. Budeme vás informovat SMS a na webových stránkách. Mgr. Iva Doudová, ředitelka MŠ Hronov

Potvrzení o ošetřování budeme vydávat zítra 11.3.2020 od 9:30 hod. do 16:15 hod. Mgr Iva Doudová

Koronavir - důležité informace

CORONAVIRUS - informace

vzhledem k tomu, že 70 % dětí onemocnělo chřipkou nebo respiračním onemocněním a já nemusela zcela zavřít do 14. 2. 2020 MŠ, prosím vás, kdo jen trochu můžete, nechte své dítě do pátku doma a pomožte nám eliminovat epidemii.

Děkuji Iva Doudová, ředitelka MŠ

VÁŽENÍ RODIČE OPĚT SE NA VÁS OBRACÍM SE ŽÁDOSTÍ OHLEDNĚ ZDRAVOTNÍHO STAVU VAŠICH DĚTÍ.

PODPOŘME NAŠE UČENÍ K TÉMATU SLUŠNÉ CHOVÁNÍ

LETNÍ PRÁZDNINY 2020

RODIČE A DĚTI,

DĚKUJEME, ŽE DO ŠKOLKY PŘICHÁZÍTE

NEJPOZDĚJI V 8,15 HOD.

A DĚTI SI TAK MOHOU UŽÍT CELÉHO PŘIPRAVENÉHO PROGRAMU.

čas