3. třída - Červená

ORGANIZACE ŠKOLKY V DOBĚ PRÁZDNIN

• Děti ze Zelené a Červené třídy budou v červenci a srpnu v Zelené třídě. Věci si přeneste do šatny Zelené třídy.

• Děti ze Žluté a Modré třídy budou v Červené třídě. Věci si přeneste do šatny Červené třídy.

• Prosím rodiče dětí, které nebudou o prázdninách do MŠ docházet, ze šaten všechny věci domů.

• Pokud vaše dítě nepřijde do MŠ, odhlaste si oběd. Vaše dítě vám odhlásíme automaticky pouze v případě, že jste to zaznamenali do tabulky, kterou jste vyplnili. Odhlašujte pouze na čísle 722745349.

Přejeme vám poklidné léto prožité ve zdraví.

14. 6. 2018                                             Mgr. Iva Doudová

Fotografování tříd proběhne 14. 6. v 10.30 hodin.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!!!!!!!!!!!

Vzhledem k dlouhodobému výskytu spálové angíny a nyní i vysoce infekční mononukleózy vás, rodiče důrazně žádám:

• Přivádějte své dítě pouze zcela zdravé, bez rýmy, kašle a teplot. Ohrožujete zdraví především svých dětí, ostatních dětí i personálu.
  • V případě zelené, žluté rýmy navštivte ihned lékaře (nutný výtěr, ve školce je bacilonosič)
  • Dolečte pečlivě své dítě! Neléčená nebo nedoléčená spálová angína může ovlivnit nezvratně stav srdce a kloubů vašeho dítěte, neléčená mononukléoza může být jednou z příčin leukémie (sdělení pediatra Hronov).
  • Rodiče zdravých dětí zvažte, zda máte možnost si ponechat v této ohrožující době své dítě doma.
  • Ve školce dlouhodobě dezinfikujeme pravidelně stolky, židle, WC, umývárny a hračky antibakteriálním Sanytolem.
  • Pevně věřím, že společným dodržováním všeho výše uvedeného se nám podaří tuto vážnou situaci zvládnout ve prospěch ochrany zdraví dětí.

V Hronově dne 25. 5. 2018

Fotografování tříd bylo Z DŮVODU VYSOKÉ NEMOCNOSTI ZRUŠENO!!!!!! O náhradním termínu Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Akce v červnu

1. 6. divadlo ke Dni dětí - Vodník Bublina - hradí MŠ

13. 6. výlet na zámek Potštejn, informace k výletu najdete v šatně Červené třídy.

14. 6. Slavnost školky v Jiráskově divadle od 16.30.

Akce v květnu

28. 5. - fotografování dětí na foto třídy - přivěďte děti do 8 hodin

dne 25. 5. 2018 vstupuje v platnost nařízení EU známé pod zkratkou GDPR (General Data Protection Regulation). Vzhledem k tomu jsme v oblasti účetnictví založili nový účet pro vaše platby (trvalý příkaz).

Od 1. 9. 2018 zasílejte platby na ČÚ: 115-7408780217/0100.

Děkuji Mgr. Iva Doudová, ředitelka MŠ

V Hronově dne 17. 5. 2018

Akce v dubnu

16. 4. v 16 hodin - přednáška pro rodiče " Proč moje dítě zlobí?"

20. 4.  v 9 hodin - představení v Jiráskově divadle "Malá čarodějnice". Vybíráme 40,- Kč.

PROVOZ V DOBĚ JARNÍCH PRÁZDNIN

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DO ŠKOLKY DORAZILA CHŘIPKA.

POKUD MÁTE MOŽNOST, NECHTE SVÉ

DĚTI DOMA.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ORGANIZACE_DNE_2._2._2018

LETNÍ PRÁZDNINY 2018

Akce v lednu

15. 1. 2018 od 9,00 hod divadelní představení v Jiráskově divadle O statečném kováři Mikešovi.Vybíráme 40,- Kč

Akce v prosinci

7. 12.  výlet do polské Nowé Rudy - návštěva uhelných dolů s programem pro děti

Akce v listopadu

13. 11.  vánoční fotografování

21. 11. divadlo v MŠ  "Mauglí"- vybíráme 40,- Kč

Akce v říjnu

10.10. v 9 hod - divadelní představení v MŠ Krejčík Honza, vybíráme 50 Kč.

12. 10. v 10 hod - návštěva knihovny s programem Povídání opejskovi a kočičce.

Rodičovská shůzka se koná 21. 9. 2017 v 16 hod v Červené třídě.