5. třída - Bílá

Rodiče,

pokud si potřebujete vyzvednout věci vašich dětí, zavolejte na mé tel. číslo 606632717.

Přeji pevné zdraví a klid v této neklidné době. Iva Doudová

27. 3. 2020

•  vzhledem k současnému dlouhodobému uzavření mateřské školy vám sděluji:v době letních prázdnin bude mateřská škola otevřena po celé dva měsíce (červenec, srpen)
  • pokud se začne s přestavbou budovy č. p. 656, provoz bude přednostně pro zaměstnané rodiče
  •  úplata za předškolní vzdělávání za období uzavření školy z důvodu koronavirusu vám bude vrácena na účet poměrnou částkou po znovuotevření mateřské školy

V Hronově dne 24. 3. 2020

oznamuji vám s lítostí, že jsem požádala zřizovatele Město Hronov o uvolnění z funkce ředitelky mateřské školy ze zdravotních důvodů k 31. 8. 2020. Tento krok jsem dlouho odkládala. Moje rozhodnutí je zcela osobní. Se zřizovatelem se mi velmi dobře spolupracuje a také on hodnotí pozitivně kvalitu naší práce. Ráda se s vámi setkávám a především s nadšením pracuji s vašimi dětmi.

S úctou Iva Doudová

mateřská škola je prozatím uzavřena z rozhodnutí Města Hronova do odvolání. O znovuotevření vás budeme včas informovat sms zprávou a na web stránkách školy. Pokud potřebujete vydat žádost o ošetřování, napište na e-mailovou adresu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a já vám potvrzení zašlu oskenované.

K vydávání žádostí o ošetřovné v době mimořádného opatření:

· Žádost vydává MŠ

· Žádosti si můžete vyzvednout v MŠ: 11. 3. 2020 v 9,30 - 16,15 hod.

16. 3. 2020 v 7,30 - 12 hod.

Další informace naleznete v příloze. Karanténa a ošetřovné

V Hronově dne 11. 3. 2020 Mgr. Iva Doudová, ředitelka MŠ

vedení města rozhodlo o okamžitém uzavření všech mateřských škol zřizovaných Městem Hronov  s platností od 12. 3. 2020 do odvolání. Budeme vás informovat SMS a na webových stránkách. Mgr. Iva Doudová, ředitelka MŠ Hronov

Potvrzení o ošetřování budeme vydávat zítra 11.3.2020 od 9:30 hod. do 16:15 hod. Mgr Iva Doudová

Koronavir - důležité informace

CORONAVIRUS - informace

vzhledem k tomu, že 70 % dětí onemocnělo chřipkou nebo respiračním onemocněním a já nemusela zcela zavřít do 14. 2. 2020 MŠ, prosím vás, kdo jen trochu můžete, nechte své dítě do pátku doma a pomožte nám eliminovat epidemii.

Děkuji Iva Doudová, ředitelka MŠ

VÁŽENÍ RODIČE OPĚT SE NA VÁS OBRACÍM SE ŽÁDOSTÍ OHLEDNĚ ZDRAVOTNÍHO STAVU VAŠICH DĚTÍ.

PODPOŘME NAŠE UČENÍ K TÉMATU SLUŠNÉ CHOVÁNÍ

LETNÍ PRÁZDNINY 2020

RODIČE A DĚTI,

DĚKUJEME, ŽE DO ŠKOLKY PŘICHÁZÍTE

NEJPOZDĚJI V 8,15 HOD.

A DĚTI SI TAK MOHOU UŽÍT CELÉHO PŘIPRAVENÉHO PROGRAMU.

čas

každý měsíc řešíme dlužníky za stravné a úplatu za předškolní vzdělávání. Zkontrolujte, prosím své trvalé příkazy a plaťte včas.

Pokud platbu nezašlete v daném měsíci, informujte nás. Pevně věřím, že se pak vyhneme podpisům dluhů a stálému upozorňování,

které není příjemné pro vás ani pro nás.

V Hronově 13. 11. 2019

Uložit