LOGOPEDICKÁ PÉČE V MŠ

INFORMACE O POVINNÉM PŘEDŠKOLNÍM VZDĚLÁVÁNÍ

PŘEHLED AKCÍ - ŠKOLNÍ ROK 2016-2017

LETNÍ PRÁZDNINY 2017

Dotace z  dotačního fondu Královéhradeckého kraje

Mateřská škola získala v programu Environmentální výchova, vzdělávání a osvěta z dotačního fondu Královéhradeckého kraje dotaci ve výši 116 000 Kč na projekt vybudování zahrady v přírodní hřiště. Chceme vědomě a cíleně vytvářet místa, ve kterých se děti mohou seznámit s přírodou, umožnit jim přímý kontakt s přírodou, učit je pozorovat, vnímat, objevovat a prožívat přírodu.

Nově vybudovaná zahrada bude sloužit dětem k objevům, pokusům, pěstitelským pracím, pracovním činnostem spojených s využitím přírodnin a recyklaci.

Na zahradě vzniknou nové prvky: šplhací prvek, šplhací síť, haťové schody, ratanový hrad, hmatový chodníček, počítadlo, dřevěná páková váha, dendrofon, kuličková dráha a zvýšené záhony.