ORGANIZACE ŠKOLKY V DOBĚ PRÁZDNIN

• Děti ze Zelené a Červené třídy budou v červenci a srpnu v Zelené třídě. Věci si přeneste do šatny Zelené třídy.

• Děti ze Žluté a Modré třídy budou v Červené třídě. Věci si přeneste do šatny Červené třídy.

• Prosím rodiče dětí, které nebudou o prázdninách do MŠ docházet, ze šaten všechny věci domů.

• Pokud vaše dítě nepřijde do MŠ, odhlaste si oběd. Vaše dítě vám odhlásíme automaticky pouze v případě, že jste to zaznamenali do tabulky, kterou jste vyplnili. Odhlašujte pouze na čísle 722745349.

Přejeme vám poklidné léto prožité ve zdraví.

14. 6. 2018                                             Mgr. Iva Doudová

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!!!!!!!!!!!

Vzhledem k dlouhodobému výskytu spálové angíny a nyní i vysoce infekční mononukleózy vás, rodiče důrazně žádám:

• Přivádějte své dítě pouze zcela zdravé, bez rýmy, kašle a teplot. Ohrožujete zdraví především svých dětí, ostatních dětí i personálu.
  • V případě zelené, žluté rýmy navštivte ihned lékaře (nutný výtěr, ve školce je bacilonosič)
  • Dolečte pečlivě své dítě! Neléčená nebo nedoléčená spálová angína může ovlivnit nezvratně stav srdce a kloubů vašeho dítěte, neléčená mononukléoza může být jednou z příčin leukémie (sdělení pediatra Hronov).
  • Rodiče zdravých dětí zvažte, zda máte možnost si ponechat v této ohrožující době své dítě doma.
  • Ve školce dlouhodobě dezinfikujeme pravidelně stolky, židle, WC, umývárny a hračky antibakteriálním Sanytolem.
  • Pevně věřím, že společným dodržováním všeho výše uvedeného se nám podaří tuto vážnou situaci zvládnout ve prospěch ochrany zdraví dětí.

V Hronově dne 25. 5. 2018

---------------------------------------------------------------------------------------------

Fotografování tříd bylo Z DŮVODU VYSOKÉ NEMOCNOSTI ZRUŠENO!!!!!! O náhradním termínu Vás budeme informovat.

-----------------------------------------------------------------------

dne 25. 5. 2018 vstupuje v platnost nařízení EU známé pod zkratkou GDPR (General Data Protection Regulation). Vzhledem k tomu jsme v oblasti účetnictví založili nový účet pro vaše platby (trvalý příkaz).

Od 1. 9. 2018 zasílejte platby na ČÚ: 115-7408780217/0100.

Děkuji Mgr. Iva Doudová, ředitelka MŠ

V Hronově dne 17. 5. 2018

LETNÍ PRÁZDNINY 2018

PROJEKT FINANCOVANÝ EU S NÁZVEM „PODPORA PRO MATEŘSKOU ŠKOLU HRONOV“

LOGOPEDICKÁ PÉČE V MŠ

INFORMACE O POVINNÉM PŘEDŠKOLNÍM VZDĚLÁVÁNÍ

Dotace z  dotačního fondu Královéhradeckého kraje

Mateřská škola získala v programu Environmentální výchova, vzdělávání a osvěta z dotačního fondu Královéhradeckého kraje dotaci ve výši 116 000 Kč na projekt vybudování zahrady v přírodní hřiště. Chceme vědomě a cíleně vytvářet místa, ve kterých se děti mohou seznámit s přírodou, umožnit jim přímý kontakt s přírodou, učit je pozorovat, vnímat, objevovat a prožívat přírodu.

Nově vybudovaná zahrada bude sloužit dětem k objevům, pokusům, pěstitelským pracím, pracovním činnostem spojených s využitím přírodnin a recyklaci.

Na zahradě vzniknou nové prvky: šplhací prvek, šplhací síť, haťové schody, ratanový hrad, hmatový chodníček, počítadlo, dřevěná páková váha, dendrofon, kuličková dráha a zvýšené záhony.